Aktuality

19. leden 2023 10:21

V neděli půjde o hodně, přijďte podpořit "tébécéčko" !!!

P1000022.JPG

Za dalšího pořadatelství domácího týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr se v sobotu 21. ledna od 9 hodin začne v králodvorské sportovní hale hrát turnaj „čtvrtého" koše PH + SČ ligy starších žáků (skupina 3). V něm se kromě pořadatelů představí dalších pět mládežnických týmů, které se v této soutěži postarají o celkovou porci devíti zápasů. Do Králova Dvora dorazí také FAT PIPE Start´98 (9:50), Kanonýři Kladno bílí (13:10), FBC Kutná Hora, FBC Slavia Praha a FAT PIPE Traverza. Na každého z účastníků čekají shodně tři duely - dva dle rozpisu, jeden pak na základě odehraných výsledků v těchto utkáních. Turnaj začne v 9 hodin, jeho předpokládaný konec je cca v 16:30 hodin.
Přijďte fandit mladým florbalistům T.B.C. LUCERN Králův Dvůr!
Pozn.: v závorkách za jednotlivými týmy je začátek zápasu proti T.B.C.

Ještě pět pokusů vylepšit si své postavení v tabulce a přiblížit se tak kýžené osmé příčce zajišťující play-off mají florbalisté T.B.C. LUCERN Králův Dvůr (10. místo - skóre 100:123 - 16 bodů) v Národní lize mužů /skupina „západ"/. Ti naposledy prohráli v neděli 15. ledna v Náchodě a to až po prodloužení 8:7 (třetiny 1-1, 4-3, 2-3, - 1:0 branky: Uhřík, Švejda, Lešuk, Votava, Vlček, Vlášek, Hájek). Nyní se tedy opět představí v domácím prostředí, kdy vyzvou v důležitém utkání svého tabulkového souseda TJ Turnov (11. místo - skóre 80:111 - 14 bodů). Tým z okresu Semily naposledy podlehl doma (14. ledna) pražským Panthers 5:9, když se čistým hattrickem v jeho sestavě blýskl Reczai. Úvodní duel obou nedělních soupeřů se hrál na Liberecku 30. října loňského roku a domácí v něm dokázali zvítězit 8:5 (branky KD - Lešuk 2, Pinkas 2, Švejda). Zvládnou tedy Králodvorští alespoň odvetu?
Přijďte je podpořit. Zápas se hraje v neděli 22. ledna od 18 hodin!