Aktuality

08. únor 2024 14:50

O víkendu hraje doma áčko i béčko T.B.C. Králův Dvůr

FOP_2694.JPG

Za pořadatelství domácího týmu T.B.C. Králův Dvůr se v sobotu 10. února 2024 od 9 hodin začne v králodvorské sportovní hale hrát turnaj 19. kola PH + SČ ligy mužů (skupina B). V něm se kromě pořadatelů představí dalších pět týmů, které se v této soutěži postarají o tradiční šestizápasovou porci.
Béčko králodvorského „tébécéčka" (6. místo - 32 bodů - skóre 76:65) nastoupí od 10:30 hodin proti FAT Pipe Florbal Chodov B (11. místo - 14 bodů - skóre 65:94), druhý zápas sehraje proti dosavadnímu lídrovi této skupiny - FbŠ Bohemians C (1. místo - 37 bodů - skóre 122:82) od 16:30 hodin a tímto zápasem celý sobotní turnaj zároveň uzavře.
Do Králova Dvora dorazí také Fbk Buldoci GOP Radotín (12. místo - 13 bodů), Medojedi Sedlčany (13. místo - 10 bodů) a také FbC Red Dragons Hořovice (2. místo - 36 bodů). Na každého z účastníků čekají shodně dva duely, předpokládaný konec turnaje je v 18:00 hodin.

V neděli 11. února se pak ve sportovní hale odehraje pouze jeden zápas a to v Národní lize mužů (skupina „západ").
Do Králova Dvora zavítá aktuálně druhý celek „západní" skupiny Panthers Praha (2. místo - 50 bodů - skóre 138:96), se kterým Králodvorští (11. místo - 16 bodů - skóre 122:167) v úvodním utkání 18. listopadu loňského roku prohráli po výsledku 8:2 (třetiny 1:2, 2:0, 5:0; branky Lešuk a Víšek). Tébécéčko naposledy prohrálo (3.2. 2024) a to v Jaroměři po výsledku 10:5 (třetiny 0:1, 4:3, 6:1; branky Urbánek 4, vlastní), prohráli však i Panteři a to v Rudné s Plzní 2:5.
Přijďte fandit florbalistům T.B.C. Králův Dvůr!