Kalendář akcí

« Září 2019 »
PoÚtStČtSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Reklama

Anketa

Naši partneři

Aktuality

16. prosinec 2013 13:50

Víkend plný fotbalu: vyhrály Loděnice, Komárov, Hořovicko a ČL-U Beroun

halovy turnaj.JPG

Do dvou víkendových dnů vměstnal Okresní fotbalový svaz Beroun v roli pořadatele hned čtyři halové turnaje mládeže, které se odehrály v králodvorské sportovní hale. Na hrací ploše se nejdříve v sobotu dopoledne představilo osm družstev v kategorii starší přípravky, stejný počet týmů odehrál odpolední turnaj v kategorii starších žáků. V neděli byla hrací plocha při stejně početném obsazení dějištěm turnaje mladších přípravek a hrací víkend zakončilo při stejném hracím systému turnajové nedělní odpolední klání mladších žáků.
Mladí Cábelíci dosáhli ve dvou kategoriích na bronzovou příčku.

HALOVÝ TURNAJ - starší přípravka - 14.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr A Králův Dvůr B 2:0, - ČL-U Beroun 0:0, - Hořovicko 2:4; Králův Dvůr B – ČL-U Beroun 3:0, - Hořovicko 1:3; ČL-U Beroun B - Hořovicko 4:2.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 6 bodů (9:7), 2. místo: Králův Dvůr A - 4 body (4:4), 3. místo: ČL-U Beroun - 4 body (4:5), 4. místo: Králův Dvůr B - 3 body (4:5).
Skupina B:
Hýskov - Loděnice 0:8, - Lochovice 0:2, - Cerhovice/Drozdov 1:2; Loděnice - Lochovice 5:0, - Cerhovice/Drozdov 8:1; Lochovice - Cerhovice/Drozdov 0:4.
Pořadí:
1. místo: Loděnice - 9 bodů (21:1), 2. místo: Cerhovice/Drozdov - 6 bodů (7:9), 3. místo: Lochovice - 3 body (2:9); 4. místo: Hýskov - 0 bodů (1:12).
O umístění:
ČL-U Beroun - Hýskov 1:1 /PK 2:3/, Lochovice - Králův Dvůr B 2:3.
Zápas o 7. místo:
ČL-U Beroun - Lochovice 1:0
Zápas o 5. místo:
Hýskov – Králův Dvůr B 1:5.
Semifinále:
Hořovicko - Cerhovice/Drozdov 5:1, Loděnice – Králův Dvůr A 4:2.
Zápas o 3. místo:
Králův Dvůr A - Cerhovice/Drozdov 3:2
Finále:
Loděnice - Hořovicko 6:0
Konečné pořadí:
1. AFK Loděnice, 2. FK Hořovicko, 3. FK Králův Dvůr A, 4. Cerhovice/Drozdov, 5. FK Králův Dvůr B, 6. FK Stejstav Hýskov, 7. ČL-U Beroun, 8. TJ Slovan Lochovice.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Tomáš Hrabák (Loděnice) - 11 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jiří Michal (ČL-U Beroun), nejlepším hráčem se stal Filip Čapek (Hořovicko). Zápasy rozhodovali Jan Špicl a Martin Špicl z Hostomic.

HALOVÝ TURNAJ - starší žáci - 14.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Tetín – Nižbor/Chyňava 2:1, - Komárov 3:0, - Podluhy/Rpety 3:1; Nižbor/Chyňava – Komárov 1:1, - Podluhy/Rpety 3:3; Komárov – Podluhy/Rpety 4:1.
Pořadí:
1. místo: Tetín - 9 bodů (8:2), 2. místo: Komárov - 4 body (5:5), 3. místo: Nižbor/Chyňava - 2 body (5:6), 4. místo: Podluhy/Rpety - 1 bod (5:10).
Skupina B:
Zdice - Loděnice 1:3, - Praskolesy 2:1, - Tlustice 0:1; Loděnice - Praskolesy 6:0, - Tlustice 2:1; Praskolesy - Tlustice 1:2.
Pořadí:
1. místo: Loděnice - 9 bodů (11:2), 2. místo: Tlustice - 6 bodů (4:3), 3. místo: Zdice - 3 body (3:5); 4. místo: Praskolesy - 0 bodů (2:10).
O umístění:
Nižbor/Chyňava - Praskolesy 3:1, Zdice – Podluhy/Rpety 2:2 /PK 0:2/.
Zápas o 7. místo:
Praskolesy - Zdice 1:1 /PK 3:4/.
Zápas o 5. místo:
Nižbor/Chyňava – Podluhy/Rpety 1:3.
Semifinále:
Tetín - Tlustice 0:1, Loděnice – Komárov 0:2.
Zápas o 3. místo:
Loděnice - Tetín 4:0
Finále:
Komárov - Tlustice 1:0
Konečné pořadí:
1. FK Komárov, 2. SK Tlustice, 3. AFK Loděnice, 4. SK Tetín, 5. Podluhy/Rpety, 6. Nižbor/Chyňava, 7. FK Olympie Zdice, 8. TJ Praskolesy.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Daniel Molt (Loděnice) - 6 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Potenec (Tlustice), nejlepším hráčem se stal Vít Novák (Tetín). Zápasy rozhodovali Jan Špicl a Martin Špicl z Hostomic.

HALOVÝ TURNAJ - mladší přípravka - 15.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr – Chrustenice 3:1, - Komárov 2:1, - Hořovicko 0:2; Chrustenice – Komárov 1:1, - Hořovicko 0:4; Komárov - Hořovicko 0:2.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (8:0), 2. místo: Králův Dvůr - 6 bodů (5:4), 3. místo: Komárov - 1 bod (2:5), 4. místo: Chrustenice - 1 bod (2:8).
Skupina B:
Hýskov - Loděnice 0:5, - Rpety 1:4, - Drozdov A 0:3; Loděnice - Rpety 3:2, - Drozdov A 1:3; Rpety – Drozdov A 1:5.
Pořadí:
1. místo: Drozdov A - 9 bodů (11:2), 2. místo: Loděnice - 6 bodů (9:5), 3. místo: Rpety - 3 body (7:9); 4. místo: Hýskov - 0 bodů (1:12).
O umístění:
Komárov - Hýskov 5:0, Rpety - Chrustenice 3:3 /PK 2:0/.
Zápas o 7. místo:
Hýskov - Chrustenice 0:5.
Zápas o 5. místo:
Komárov – Rpety 1:0.
Semifinále:
Hořovicko - Loděnice 4:1, Drozdov – Králův Dvůr 3:0.
Zápas o 3. místo:
Loděnice – Králův Dvůr 1:0.
Finále:
Hořovicko - Drozdov 5:0
Konečné pořadí:
1. FK Hořovicko, 2. TJ Drozdov, 3. AFK Loděnice, 4. FK Králův Dvůr, 5. FK Komárov, 6. SK Rpety, 7. TJ Chrustenice, 8. FK Stejstav Hýskov.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Václav Krýl (Hořovicko) - 9 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Ryska (Hořovicko), nejlepším hráčem se stal Lukáš Horel (Loděnice). Zápasy rozhodovali Oldřich Zuska a Ladislav Rylich z Berouna.

HALOVÝ TURNAJ - mladší žáci - 15.12. 2013 - Sportovní hala Králův Dvůr:
Skupina A:
Králův Dvůr – ČL-U Beroun B 1:4, - Rpety/Podluhy 6:0, - Neumětely 3:1; ČL-U Beroun B – Rpety/Podluhy 11:0, - Neumětely 4:0; Rpety/Podluhy - Neumětely 2:3.
Pořadí:
1. místo: ČL-U Beroun B - 9 bodů (19:1), 2. místo: Králův Dvůr - 6 bodů (10:5), 3. místo: Neumětely - 3 body (4:6), 4. místo: Rpety/Podluhy - 0 bodů (2:20).
Skupina B:
Zdice – ČL-U Beroun C 3:0, - Hořovicko 0:1, - Cerhovice/Drozdov 1:2; ČL-U Beroun C - Hořovicko 0:7, - Cerhovice/Drozdov 1:3; Hořovicko – Cerhovice/Drozdov 4:3.
Pořadí:
1. místo: Hořovicko - 9 bodů (12:3), 2. místo: Cerhovice/Drozdov - 6 bodů (8:6), 3. místo: Zdice - 3 body (4:3); 4. místo: ČL-U Beroun C - 0 bodů (1:13).
O umístění:
Neumětely – ČL-U Beroun C 1:1 /PK 2:1/, Zdice – Rpety/Podluhy 0:0 /PK 3:1/.
Zápas o 7. místo:
ČL-U Beroun C - Zdice 0:4.
Zápas o 5. místo:
Neumětely – Rpety/Podluhy 2:0.
Semifinále:
ČL-U Beroun B – Cerhovice/Drozdov 9:0, Hořovicko – Králův Dvůr 4:1.
Zápas o 3. místo:
Králův Dvůr – Cerhovice/Drozdov 5:1.
Finále:
Hořovicko – ČL-U Beroun B 0:2
Konečné pořadí:
1. ČL-U Beroun B, 2. FK Hořovicko, 3. FK Králův Dvůr, 4. Cerhovice/Drozdov, 5. SK Horymír Neumětely, 6. Rpety/Podluhy, 7. FK Olympie Zdice, 8. ČL-U Beroun C.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Vydra (ČL-U Beroun B) - 13 gólů, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Brambora (Hořovicko), nejlepším hráčem se stal Tomáš Černý (Králův Dvůr). Zápasy rozhodovali Oldřich Zuska a Ladislav Rylich z Berouna.
-pm-

Rychlý kontakt

Sportovní hala Králův Dvůr

Nad Stadionem 250
267 01 Králův Dvůr

telefon: +420 722 455 020 (030)
e-mail: info@hala-kd.cz

Reklama

Rezervace on-line

Využijte náš rezervační systém!

Systém je jednoduchý a intuitivní, registrace je zdarma. Stačí si vybrat sportoviště, zvolit den a čas, a na závěr potvrdit rezervaci.

Předpověď počasí

Reklama

Copyright © 2009 Městská sportoviště Králův Dvůr
Developed by Kinet