« Duben 2024 »

22. červen 2010 15:30

4. OBLASTNÍ KOLO SOUTĚŽE MISTR MEB 2010

Ales Ondracek.JPG

V pátek 18. června 2010 uspořádal agilní klub v nové sportovní hale v Králově Dvoře 4. kolo oblastní soutěže MISTR Manažerské extraligy boxu (MEB). Jak prozradili Milan Jirásek a Jiří Pergl, MEB je soutěž pro manažery, ve které reprezentují svoji firmu. A že to není žádná legrace, mohlo posoudit 250 diváků v králodvorské hale.
Borci šli do soubojů bez jakéhokoliv šetření sebe i soupeře. Výtěžek z této akce poputuje nadačnímu fondu ONE MORE DAY FOR CHILDREN pro stavbu nového dětského domova pro strádající děti z Keni. Pořadatel Box Club ASFALT Králův Dvůr se akce ujal ve velkém stylu, o čemž svědčila vzorně připravená parkoviště, občerstvení a celková kulisa klání se divákům rovněž líbila.
Zahájení akce se neslo v kulturním duchu, na flétnu zahrála Valerie Mistrová, kterou na klávesy doprovodil Tomáš Klofát. Pak už došlo na samotný box. V přátelských kláních se jako předskokani střetli převážně borci domácího BC a TJ TZ Rakovník. V prvním zápase porazil Aleš Ondráček na body Jiřího Škopa, v dalším duelu zdolal Josef Minczer Petra Stojku a závěr předskokanů obstarali Pavel Tyngl a Marcel Dolejš ve váze nad 91 kg. Vítězství na body si opět odnesl domácí borec, čili Pavel „Hroch" Tyngl. Po krátké přestávce a další kulturní vložce, kterou obstarala zpěvačka Marie Šipková s taneční skupinou Lukáše Procházky, začala vlastní MEB. První duel mezi Jardou Bečkou z týmu ABUNDATE a ing. Tomášem Jančou z Proximity Praha skončil bodovým vítězství T. Janči. Další souboj svedli Jaromír Svatoň z firmy Fph a Ondřej Blažek, který reprezentoval firmu BONUSS. Blažek vyhrál ve 2. kole r.s.c. V posledním souboji ve váze nad 91 kg se proti domácímu Petru Hanušovi postavil ing. Marek Kožušník z firmy easyMed, s.r.o. Vítězství zůstalo doma ve 3. kole r.s.c.
Všechna utkání měla velmi dobrou úroveň a diváci byli spokojeni. Během večera se konala dražba kreseb keňských dětí, které jsou postiženy virem HIV a nebo jejich rodiče na tuto chorobu zemřeli. I tato část večera byla úspěšná. V existenci MEB byl v Králově Dvoře vydražen zatím obrázek za nejvíce peněz. Nejmenovaný dražitel koupil obrázek za 10.500,- Kč. Mimochodem jeden obrázek si zakoupil také bývalý starosta Králového Dvora pan Mencl. Celkem se vybralo 23 tisíc Kč pro nadační fond.
Pořadatelé děkují vstřícnému přístupu Města Králův Dvůr i vedení sportovní haly, generálnímu sponzorovi firmě Staropramen a Sherlog a také všem ostatním, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce. V říjnu 2010 se připravuje 1. Galavečer bojových sportů. Jsou již příslíbena zajímavá utkání v K1, Thai-boxu, box dětí a další. Čtenáře budeme včas informovat.
-fo, foto Pavel Paluska-
Pozvaní hosté sledují s napětím ring...Petr Hanuš jásá - pohár je jeho...Dražba byla úspěšná - obrázky mají nové majitele...

Sportovní hala Králův Dvůr

Nad Stadionem 250
267 01 Králův Dvůr

telefon: +420 722 455 020 (030)
e-mail: info@hala-kd.cz

Obsazenost

Zjistěte si, kdy je VOLNO!!!