Naši partneři

Aktuality

26. listopad 2014 10:36

Bude odveta s Jaroměří také "divočinou"? Přijďte v sobotu fandit!

Do své druhé poloviny základní části vstoupila Národní liga mužů (skupina „západ"), kde startují hráči T.B.C. Králův Dvůr (2. místo, 8-2-0-2, skóre 87:66, 28 bodů). Těm se v letošním soutěžním ročníku velice dobře daří, což potvrdili i ve svém posledním utkání na půdě soupeře. ASK TEMPISH Orka Čelákovice dokázali porazit 7:6 po prodloužení (branky: Vágner 2, Kubert, Horký, T. Pokorný, Votava, Merhout).
Další odvetu sehrají svěřenci Milana Karšňáka v domácím prostředí proti TJ Sokol Jaroměř (11. místo, 3-0-3-6, skóre 75:94, 12 bodů). S tímto soupeřem se Králodvorští střetli 25. října a výsledek zápasu byl hodně divoký... „Tébécéčko" dokázalo venku zvítězit 15:7 po třetinách 5:0, 4:1, 6:6 (branky: J. Pokorný 3, T. Pokorný 3, Horký 2, Vágner 2, Sluka, Kubert, Šebor, Križko).
Východočeši v posledním ligovém utkání podlehli doma 7:8 v prodloužení Chomutovu a pohled na postavení týmů v tabulce říká, že favoritem sobotního duelu v králodvorské sportovní hale je domácí tým.
Přijďte povzbudit florbalisty T.B.C., večerní utkání začíná v 19:30 hodin.