Aktuality

22. leden 2015 15:22

Potvrdí T.B.C. v neděli večer roli jednoznačného favorita?

Hned dvakrát se o víkendu v roli pořadatelů ve sportovní hale představí T.B.C. Králův Dvůr.
V sobotu se zde od 9 hodin bude hrát další turnaj PH + SČ soutěže mladších žáků (skupina 3 - A) za účasti šesti týmů.
Králův Dvůr změří síly od 9:40 hodin s DDM Horní Počernice ORKA, od 12:20 hodin pak s AC Sparta Praha RED, třetí utkání odehraje na základě dosažených výsledků. Šestici zúčastněných týmů doplní ještě Floorbal Club Falcon, Tatran Střešovice Black a FBC Kladno modří. Hrát se bude celkem devět duelů, předpokládaný konec turnaje je v 15 hodin.
Natáhnout vítěznou šňůru čtyř zápasů v Národní lize (skupina „západ") pak chtějí v neděli florbalisté T.B.C. Králův Dvůr (2. místo, 11-3-0-4, skóre 122:100, 39 bodů), čímž by si upevnili svoji pozici v tabulce. Úkol to bude zdánlivě jednoduchý, neboť přivítají poslední celek soutěže Athletics Praha (12. místo, 2-1-2-13, skóre 97:149, 10 bodů). S tímto soupeřem se na jeho hřišti střetli 27. září loňského roku a Králodvorští zvítězili 9:5 (góly - Sluka 2, Horký 2, T. Pokorný, Križko, Halberštát, Kovářík, Kubert) po třetinách 3:2, 5:0, 1:3.
„Tébécéčko" v posledním kole vyhrálo na českobudějovické půdě 6:4 po třetinách 3:0, 2:2, 1:2 (góly - Križko 2, Dvořák, Merhout, J. Pokorný, Horký), Pražané naopak vysoko prohráli v Plzni 4:9! Radek Križko se stále drží v první desítce kanadského bodování, když mu aktuálně patři pátá příčka se ziskem 40 bodů za 19 branek a 21 asistencí.
Přijďte podpořit králodvorské hráče, nedělní utkání se hraje ve sportovní hale od 18 hodin!