Aktuality

03. březen 2016 09:30

Prvním soupeřem Panteři z Podještědí, jsou tu zápasy „buď-anebo"

play.JPG
Na třetím místě skončili po základní části florbalisté T.B.C. Králův Dvůr Národní lize mužů (skupina „západ") a nyní se již vrhnou do vyřazovacích bojů. Čtvrtfinále play-off začne již o víkendu a Králodvorští (3. místo, 12-2-1-7, skóre 136:124, 41 bodů) budou mít v prvním zápase výhodu domácího prostředí. Narazí na protivníka, se kterým mají po základní části vyrovnanou dvouzápasovou bilanci. Soupeřem „tébécéčka" bude FBC Panthers Liberec (8. místo, 8-1-2-11, skóre 161:178, 28 bodů).
Severočeši zavítali do Králova Dvora v soutěžním ročníku 2015/2016 až po Novém roce, přesněji 17. ledna. Napínavé utkání, ve kterém domácí po první třetině prohrávali 1:4, nakonec skončilo jejich těsnou výhrou v poměru 8:7 (branky: Horký 4, J. Pokorný 2, T. Pokorný, Kračunov - Munzar 2, Burkoň 2, Bitman, Šeps, Jágr). Odveta se hrála 21. února pod Ještědem, kde pro změnu Králodvorští po první třetině 4:3 vedli, ale zápas nakonec po naprosto shodném výsledku z prvního utkání ztratili (branky: Bitman 2, Jágr 2, Špak 2, Szabo, Hiadlovský - Horký, Dvořák, Petrmichl, Kubert, Syrovátko, Kračunov, Štěpnička).
Teď je tedy na programu čtvrtfinálová série, která se hraje na tři vítězná utkání a má tyto termíny:
1. zápas - sobota 5.3. 2016 - 19:00 hodin (T.B.C. - Liberec)
2. zápas - neděle 6.3. 2016 - 20:00 hodin (Liberec - T.B.C.)
3. zápas - sobota 12.3. 2016 - 20:00 hodin (T.B.C. - Liberec)
příp. 4. zápas - neděle 13.3. 2016 - 17:00 hodin (Liberec - T.B.C.)
příp. 5. zápas - středa 16.3. 2016 - 20:00 hodin (T.B.C. - Liberec)
Základní část zakončili florbalisté Králova Dvora v neděli 28. února domácí výhrou 7:3 s českobudějovickými Štíry (branky: Križko 2, T. Pokorný, Vlček, Syrovátko, J. Pokorný, Dvořák), jejich soupeř o víkendu prohrál ve Strakonicích 4:9.
Přijďte tedy v sobotu večer do sportovní haly podpořit florbalisty T.B.C. Králův Dvůr na kýžené cestě do semifinále.
Ještě jednou připomínáme, že sobotní večerní zápas má začátek v 19 hodin!