Aktuality

18. březen 2016 10:34

Semifinále začíná, v neděli na pořadu druhý zápas série s Turnovem

turnov.JPG

Pět bodů v konečné tabulce Národní ligy mužů (skupina „západ") dělilo florbalisty Turnova (13-3-1-5, skóre 147:118, 46 bodů) a T.B.C. (12-2-1-7, skóre 136:124, 41 bodů) na druhém resp. třetím místě.
První zápas mezi těmito celky se hrál v Králově Dvoře 28. září loňského roku a florbalisté T.B.C. v něm po třetinách 2:0, 5:0 a 2:0 nakonec zvítězili 7:4 (branky: Kračunov, Križko, Horký, T. Pokorný, Halberštát, Štěpnička, J. Pokorný - Palatinus 2, Sekyra, Matěcha). Odveta byla na programu již 15. listopadu a Králodvorští si do libereckého kraje jeli 130 kilometrů pro pořádný výprask. Severočeši zvítězili po třetinách 2:1, 5:0 a 2:0 vysoko 9:1 (branky: Matěcha 3, Měkota 2, Vitásek 2, Palatinus, Rondoš - Halberštát).
Nyní se oba soupeři potkávají znovu a to v semifinále play-off, které se opět hraje na tři vítězná utkání. To první je na programu již zítra v Turnově od 18:30 hodin. Druhý zápas se hraje v králodvorské sportovní hale v neděli 20. března večer od 20:30 hodin.
Králodvorští „prošli" čtvrtfinálovými boji s libereckými Pantery, které udolali v poměru 3:1 na zápasy (1.z. doma 5:4, 2.z. venku 6:7 po SN, 3.z. doma 11:6, 4.z. venku 7:6). To Turnov měl s Chomutovem ve čtvrtfinále více práce a po napínavé sérii nakonec dokráčel k vítězství 3:2 (1.z. doma 6:3, 2.z. venku 8:3, 3.z. doma 3:5, 4.z. venku 5:6 po SN, 5.z. doma 10:5).
Termíny pro další zápasy T.B.C. s Turnovem:
3. zápas - sobota 26.3. 2016 - ??:?? hodin (Turnov - T.B.C.)
příp. 4. zápas - neděle 27.3. 2016 - ??:?? hodin (T.B.C. - Turnov)
příp. 5. zápas - středa 30.3. 2016 - ??:?? hodin (Turnov - T.B.C.)
Přijďte tedy tentokrát v neděli večer do sportovní haly podpořit florbalisty T.B.C. Králův Dvůr na kýžené cestě do finále.
Ještě jednou připomínáme, že večerní zápas má začátek ve 20:30 hodin!