Naši partneři

Aktuality

01. duben 2016 10:56

FINÁLE ZAČÍNÁ - Králův Dvůr vers. Karlovy Vary !!!

Tři semifinálové cesty do Turnova museli vážit florbalisté T.B.C. Králův Dvůr, než otevřeli finálovou bránu v Národní lize mužů (skupina „západ"). Oba soupeři se v prvních čtyřech duelech drželi známého pořekadla „můj dům - můj hrad" a až v pátém rozhodujícím střetnutí toto přísloví prolomil za nerozhodného stavu 3:3 Tomáš Pokorný, který zaznamenal v prodloužení v čase 08:41 rozhodující čtvrtou branku napínavého zápasu!
Na svěřence Marka Michálka tak nyní čeká finálová série, ve které narazí na vítěze základní části FB Hurrican Karlovy Vary (1. místo, 13-3-2-4, skóre 160:132, 47 bodů). A jak si Západočeši vedli v dosavadních vyřazovacích bojích play-off? Ve čtvrtfinálové sérii udolali v západočeském derby FBC Plzeň poměrem 3:1 na zápasy. Ještě snadnějším soustem pro Karlovarské byli v semifinále českobudějovičtí Štíři, které Hurikán smetl dokonce 3:0...
Králodvorští před vypjatou semifinálovou sérií s Turnovem (3:2) přehráli ve čtvrtfinále 3:1 na zápasy FBC Panthers Liberec.
Oba finalisté se v základní části střetli dvakrát. Nejprve to bylo 26. září loňského roku v lázeňském městě, kde „tébécéčko" vyhrálo 7:6 po prodloužení (za domácí Horký 3, Macek 2, Mosler - za hosty Križko 2, Syrovátko, Horký, T. Pokorný, J. Pokorný, Duchek). Odveta se hrála v Králově Dvoře 1. listopadu 2015 a Západočeši si výhru vzali zpět a to za tři body po výsledku 8:3 (za domácí Kračunov 2, Horký - za hosty Černý 2, Jaroš 2, Koščo, Smolka, Macek, Mosler).

Termíny finálové série FB Hurrican Karlovy Vary - T.B.C. Králův Dvůr:
1. zápas
- sobota 2.4. 2016 - 17:00 hodin (Karlovy Vary - T.B.C.)
2. zápas - neděle 3.4. 2016 - 20:30 hodin (T.B.C. - Karlovy Vary)
3. zápas - pátek 8.4. 2016 - 20:00 hodin (Karlovy Vary - T.B.C.)
příp. 4. zápas - neděle 10.4. 2016 - 18:00 hodin (T.B.C. - Karlovy Vary)
příp. 5. zápas - úterý 12.4. 2016 - 20:00 hodin (Karlovy Vary - T.B.C.)

Přijďte tedy znovu v neděli večer do sportovní haly podpořit florbalisty T.B.C. Králův Dvůr, tentokrát ve druhém finálovém zápase, který začíná ve 20:30 hodin !!!