Aktuality

17. leden 2017 08:46

Po dvou turnajích znovu na „západní" národní ligu

TBC - strakonice.JPG

Florbalová klasika, tak lze označit i blížící se víkend v králodvorské sportovní hale. V sobotu a v neděli florbalisté znovu zkříží své hole ve snaze udolat své další soupeře... Víkendový program v Králově Dvoře je následující:

SOBOTA - 21.1. 2017
Od 9:00 hodin se v hale začne hrát PH + SČ liga dorostenců (skupina D - 6. turnaj). Na programu je za pořadatelství klubu FBK Fat Pipe Vosy Praha při účasti sedmi týmů i stejný počet zápasů. Kromě pořádajícího klubu se v sobotu na hrací ploše představí ještě týmy Florbal Jesenice, FBC Říčany, TJ Sokol Mukařov, Orka Čelákovice, FBK Draci a SK Florbal Benešov „B". Na každý z týmů čekají shodně dva mistrovské duely. Předpokládaný konec turnaje je v 17:30 hodin.

NEDĚLE - 22.1. 2017
Následující den bude patřit ještě mladším florbalistům. Hrát se bude totiž turnaj PH + SČ ligy mladších žáků (skupina 3-A, 10. koš) a to pod dohledem týmu Floor Maniacs Mělník. Turnaj začne také v 9 hodin a na pořadu je při účasti šesti mládežnických týmů celkem devět zápasů. Dalšími účastníky turnaje, který bude končit v 15 hodin, jsou: OpenCamps Tatran Střešovice, TJ Lokomotiva Rakovník, FbK Olymp Praha Achilles, FbK Olymp Praha Apollon a FBC Říčany „modří".

Po více než měsíci se v domácím prostředí opět představí florbalisté Králova Dvora v dalším utkání Národní ligy mužů (skupina „západ"). V něm T.B.C. Králův Dvůr (5. místo, skóre 92:89, 28 bodů) přivítá tým FbC Strakonice P.A. (10. místo, skóre 79:102, 14 bodů). Králodvorští v minulém kole zvítězili na jihu Čech, kde udolali českobudějovické Štíry 9:4 (branky: Dvořák 2, Kubert 2, Svoboda, Sluka, Vondruška, Olšiak, Horký), Strakoničtí sehráli podobně „divoké" utkání, v němž podlehli až po prodloužení doma Jaroměři 8:9.
V prvním vzájemném utkání ve Strakonicích se ze zisku bodů radovali hosté, zápas skončil 4:7 po třetinách 3:2, 0:2 a 1:3 (branky: Jiřík, Houska, Košta, Mareš - Štěpnička 3, Fait 2, Kebrle, Kubert).
Nedělní zápas T.B.C. vers. Strakonice má tradiční začátek v 18 hodin.

Přijďte fandit florbalistům T.B.C. Králův Dvůr!