« Září 2019 »

26. duben 2018 07:57

Od pondělí do pátku na antukových kurtech ZAVŘENO

nafuk-hala.JPG

Po vzoru z předešlých tenisových sezón, také letos v závěru tohoto týdne na tomto místě přicházíme s důležitou informací pro tenisovou veřejnost. Nafukovací hala, která již potřetí vyrostla nad antukovými kurty, bude příští týden demontována ... V souvislosti s přípravnými pracemi před a po demontáži „nafukovačky" avizujeme s předstihem uzavření tenisových kurtů ve dnech 30. dubna - 4. května. Tenistům by tak kurty měly sloužit opět od soboty 5. května, kdy se začne hrát znovu „pod širým nebem". Pokud bude nějaká ZMĚNA, objeví se informace na našich stránkách!

Zároveň upozorňujeme na ZÁKAZ PARKOVÁNÍ ve středu 2.5. 2018 (od 6 hodin) v obou středních řadách velkého parkoviště u tenisových kurtů !!!

Pronájem sportovišť zůstává i nadále ZDARMA. Dlouhodobější pronájem byl povolen pouze oddílům / klubům. Informativní přehled o obsazenosti jednotlivých sportovišť získáte po prokliku odkazu REZERVACE v pravém MENU na této stránce.
Provozní doba sportovišť zůstává od 9 do 21 hodin.

UPOZORNĚNÍ PRO SPORTOVNÍ VEŘEJNOST:

- REZERVACE antukového kurtu max. 1 hodina.
- Jedna REZERVACE pro veřejnost (t.j. jedna osoba / jedno telef. číslo) je možná maximálně týden předem !!!
- Další REZERVACE tenisových kurtů je možná až po vyčerpání REZERVACE předešlé !!!
- INFO pro tenisovou veřejnost: JEDEN HRÁČ může v JEDEN DEN strávit na kurtech maximálně DVĚ HODINY !!! (kontrola kamerovým systémem)
- Dlouhodobější REZERVACE pouze se souhlasem MěÚ Králův Dvůr.
- Obsluha sportovišť (recepce) má právo při zapůjčení klíčů od jednotlivých sportovišť zkontrolovat OP, zda se shoduje s osobou, na níž je rezervace objednána. Stejně tak může obsluha při uzavírání REZERVACE požadovat nahlášení čísla OP!
NELZE objednávat sportoviště na cizí osoby !!!
- Při zneužití rezervačních podmínek nebudou další rezervace dotyčné osobě umožněny !!!
- REZERVACE ostatních sportovišť max. 2 hodiny.
- REZERVACE sportovišť je možná pouze telefonicky na čísle 722 455 020 nebo osobně přímo v recepci sportovní haly!

-pm-

Sportovní hala Králův Dvůr

Nad Stadionem 250
267 01 Králův Dvůr

telefon: +420 722 455 020 (030)
e-mail: info@hala-kd.cz

Rezervace on-line

Využijte náš rezervační systém!

Systém je jednoduchý a intuitivní, registrace je zdarma. Stačí si vybrat sportoviště, zvolit den a čas, a na závěr potvrdit rezervaci.