Aktuality

04. říjen 2018 10:33

Bude třetí domácí pokus konečně také tříbodový?

FOP_4305.JPG

Do dalšího boje o ligové body v Národní lize mužů (skupina „západ") se v neděli (7. října) večer pustí florbalisté T.B.C. LUCERN Králův Dvůr (8. místo - skóre 20:24 - 5 bodů). Ti od tradičních 18 hodin přivítají v rámci 5. kola tým Florbal TJ Kobylisy (9. místo - skóre 23:25 - 4 body).
V minulém kole se Králodvorští představili v Praze, kde v sobotu podlehli Wizards 7:6 po prodloužení (třetiny 2:2, 4:1, 0:3 - branky Petrmichl 2, Horký 2, Svoboda, Syrovátko). Stejnou porážku, avšak v normální hrací době, zaznamenaly Kobylisy v domácím duelu s Pelhřimovem.

O víkendu jsou na programu také dva juniorské turnaje. V jednom z nich se představí rovněž domácí tým z Králova Dvora.

V sobotu se ve sportovní hale za pořadatelství týmu Palermo Příbram bude od 9 hodin hrát třetí turnaj 3. ligy juniorů (skupina 3 - A). T.B.C. LUCERN Králův Dvůr se od 10:10 hodin utká právě s pořádajícím klubem, svůj druhý zápas odehraje od 13:40 hodin se Sokolem Rudná. V sobotu je na programu celkem šest duelů a šestici týmů, kromě již zmiňovaných, doplní ještě FBC Slavia Praha, TJ Sokol Dobříš a TJ Lokomotiva Rakovník. Předpokládaný konec turnaje je v 16 hodin.

O zápas méně se bude ve stejné soutěži hrát v neděli, kdy je na programu první duel již v 8 hodin. Pořadatelem čtvrtého turnaje je Barracudas Slaný. Do Králova Dvora přijedou ještě týmy Olymp Florbal, FBC Jeleni Unhošť, Panthers Praha B a OpenCamps Tatran Střešovice C. Turnaj by měl končit před čtrnáctou hodinou odpolední.

Přijďte fandit florbalistům T.B.C. LUCERN Králův Dvůr!