Kalendář akcí

« Září 2019 »
PoÚtStČtSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Reklama

Anketa

Naši partneři

Aktuality

01. listopad 2018 10:21

Největší a postupový pohár zůstal doma...

vitezove.jpg

STŘEDOČESKÝ KRAJ, ODBOR ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A SPORTU VE SPOLUPRÁCI S MĚSTSKÝM ÚŘADEM KRÁLŮV DVŮR USPOŘÁDAL V POŘADÍ 12. ROČNÍK FLORBALOVÉHO TURNAJE ŽÁKŮ 4. a 5. TŘÍD ZÁKLADNÍCH ŠKOL STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2018.

V králodvorské sportovní hale si postup do krajského finále, které se uskuteční 21. listopadu 2018 v Mladé Boleslavi, vybojovala sousední ZŠ v Jungmannově ulici.
GRATULUJEME !!!

Finálový turnaj (středa 31.10. 2018)
- 4 účastníci - pro finalisty z 23. resp. 25.10. 2018, hrací systém „každý s každým"
- věcné ceny pro všechny účastníky + nejlepší jednotlivce

Výsledky:
Králův Dvůr - Počaply 4:2, - Beroun (Jungman.) 3:2, - Zdice 3:3; Počaply - Beroun (Jungman.) 1:8, - Zdice 2:4; Beroun (Jungman.) - Zdice 2:1.

Konečné pořadí:
1. místo
(postup - krajské finále - Mladá Boleslav - 21.11. 2018) - ZŠ a MŠ Králův Dvůr (Jungmannova 292) - 2-1-0, skóre 10:7, 7 bodů, 2. místo - Jungmannova ZŠ Beroun (Plzeňská 30) - 2-0-1, skóre 12:5, 6 bodů, 3. místo - ZŠ Zdice (Komenského 72) - 1-1-1, skóre 8:7, 4 body, 4. místo - ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (Tyršova 136) - 0-0-3, skóre 5:16,  bodů.

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář - Lukáš Nejedlý (Zdice)
Nejlepší střelec - Vítek Štamberg (Králův Dvůr) - 5 gólů
Pozn.: 5 gólů zaznamenal také Jan Fodor (Beroun - Jungman.), ale s menším počtem asistencí
Nejlepší hráč - Králův Dvůr - Šimon Vitner
Nejlepší hráč - Beroun (Jungman.) - Jan Fodor
Nejlepší hráč - Zdice - Lukáš Kafka
Nejlepší hráč - Počaply - Lukáš Votava

SOUPISKY - INFO - účastníci (počty hráčů - 31.10. 2018):

ZŠ a MŠ Králův Dvůr (11)
Jungmannova ZŠ Beroun (14)
ZŠ Zdice (12)
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (10)

Celkem: 47

Turnaj
(úterý 23.10. 2018)
- 6 účastníků - hrací systém ve dvou skupinách, poté o konečné umístění
- věcné ceny pro všechny účastníky

Skupina A - výsledky:
Králův Dvůr - Počaply 3:2, - Lochovice 10:0; Počaply - Lochovice 4:0.
Skupina A - pořadí:
1. místo
- ZŠ a MŠ Králův Dvůr (Jungmannova 292) - 2-0-0, skóre 13:2, 6 bodů, 2. místo - ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (Tyršova 136) - 1-0-1, skóre 6:3, 3 body, 3. místo - ZŠ a MŠ Lochovice (č.p. 4) - 0-0-2, skóre 0:14, 0 bodů.
Skupina B - výsledky:
Hýskov - Hořovice (I) 4:1, - Hořovice (II) 4:1; Hořovice (I) - Hořovice (II) 2:1.
Skupina B - pořadí:
1. místo
- ZŠ Hýskov (Školní 112) - 2-0-0, skóre 8:2, 6 bodů, 2. místo - 1. ZŠ Hořovice (Komenského 1245) - 1-0-1, skóre 3:5, 3 body, 3. místo - 2. ZŠ Hořovice (Jiráskova 617) - 0-0-2, skóre 2:6, 0 bodů.
Semifinále:
Králův Dvůr - Hořovice (I) 4:0, Hýskov - Počaply 2:2 /SN 1:3/.
Zápas o konečné 5. místo:
Lochovice - Hořovice (II) 1:5.
Zápas o konečné 3. místo:
Hořovice (I) - Hýskov 4:1.
Finále:
Králův Dvůr - Počaply 5:3.
Konečné pořadí turnaje:
1. místo (postup) - ZŠ a MŠ Králův Dvůr (Jungmannova 292), 2. místo (postup) - ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (Tyršova 136), 3. místo - 1. ZŠ Hořovice (Komenského 1245), 4. místo - ZŠ Hýskov (&Sc aron;kolní 112), 5. místo - 2. ZŠ Hořovice (Jiráskova 617), 6. místo - ZŠ a MŠ Lochovice (č.p. 4).

Turnaj (čtvrtek 25.10. 2018)
- 6 účastníků - hrací systém ve dvou skupinách, poté o konečné umístění
- věcné ceny pro všechny účastníky

Skupina C - výsledky:
Beroun (Jungman.) - Beroun (Závodí) 4:1, - Zdice 3:2; Beroun (Závodí) - Zdice 0:2.
Skupina C - pořadí:
1. místo
- Jungmannova ZŠ Beroun (Plzeňská 30) - 2-0-0, skóre 7:3, 6 bodů, 2. místo - ZŠ Zdice (Komenského 72) - 1-0-1, skóre 4:3, 3 body, 3. místo - ZŠ Beroun - Závodí (Komensk& eacute;h o 249) - 0-0-2, skóre 1:6, 0 bodů.
Skupina D - výsledky:
Hudlice - Vráž 9:0, - Beroun (Wagner.) 3:3; Vráž - Beroun (Wagner.) 0:11.
Skupina D - pořadí:
1. místo
- ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí (W.n. 458) - 1-1-0, skóre 14:3, 4 body, 2. místo - ZŠ Hudlice (Jungmannova 147) - 1-1-0, skóre 12:3, 4 body, 3. místo - ZŠ a MŠ Vráž (Kvě tnov&aac ute; 64) - 0-0-2, skóre 0:20, 0 bodů.
Semifinále:
Beroun (Jungman.) - Hudlice 9:1, Beroun (Wagner.) - Zdice 2:3.
Zápas o konečné 5. místo:
Beroun (Závodí) - Vráž 4:1.
Zápas o konečné 3. místo:
Hudlice - Beroun (Wagner.) 2:8.
Finále:
Beroun (Jungman.) - Zdice 4:1.
Konečné pořadí turnaje:
1. místo (postup) - Jungmannova ZŠ Beroun (Plzeňská 30), 2. místo (postup) - ZŠ Zdice (Komenského 72), 3. místo - ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí (W.n. 458), 4. místo - ZŠ Hudlice (Jungmannova 147), 5. místo - ZŠ Beroun - Závodí (Komenského 249), 6. místo - ZŠ a MŠ Vráž (Květnová 64).

Družstva na 1. a 2. místech v konečném pořadí „základních" turnajů (z 23. resp. 25. října 2018) se zúčastnila finálového turnaje (středa - 31.10. 2018 - SH Králův Dvůr).

SOUPISKY - INFO - účastníci (
počty hráčů - 23. resp. 25.10. 2018):

ZŠ a MŠ Králův Dvůr (11)
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (17)
1. ZŠ Hořovice (11)
ZŠ Hýskov (14)
2. ZŠ Hořovice (11)
ZŠ a MŠ Lochovice (13)

Jungmannova ZŠ Beroun (14)
ZŠ Zdice (12)
Beroun, Wagnerovo náměstí (15)
ZŠ Hudlice (11)
ZŠ Beroun - Závodí (12)
ZŠ a MŠ Vráž (15)

Celkem: 156

Všechny turnaje odřídili jako rozhodčí bratři Tomáš a Jaroslav Pokorní z T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.

-pm, foto mk-

Rychlý kontakt

Sportovní hala Králův Dvůr

Nad Stadionem 250
267 01 Králův Dvůr

telefon: +420 722 455 020 (030)
e-mail: info@hala-kd.cz

Reklama

Rezervace on-line

Využijte náš rezervační systém!

Systém je jednoduchý a intuitivní, registrace je zdarma. Stačí si vybrat sportoviště, zvolit den a čas, a na závěr potvrdit rezervaci.

Předpověď počasí

Reklama

Copyright © 2009 Městská sportoviště Králův Dvůr
Developed by Kinet