Kalendář akcí

« Listopad 2019 »
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Reklama

Anketa

Naši partneři

Aktuality

23. říjen 2019 08:19

Na krajské finále do Mělníka pojede Jungmannova ZŠ Beroun

13.rocnik.JPG

STŘEDOČESKÝ KRAJ, ODBOR ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A SPORTU VE SPOLUPRÁCI S MĚSTSKÝM ÚŘADEM KRÁLŮV DVŮR USPOŘÁDAL V POŘADÍ 13. ROČNÍK FLORBALOVÉHO TURNAJE ŽÁKŮ 4. a 5. TŘÍD ZÁKLADNÍCH ŠKOL STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2019.

V králodvorské sportovní hale si postup do krajského finále, které se uskuteční 21. listopadu 2019 v Mělníku, vybojovala Jungmannova ZŠ Beroun.
GRATULUJEME !!!

Finálový turnaj (úterý 22.10. 2019)
- 4 účastníci - pro finalisty z 15. resp. 17.10. 2019, hrací systém „každý s každým"
- věcné ceny pro všechny účastníky + nejlepší jednotlivce

Výsledky:

Hudlice - Beroun (Jungman.) 0:13, - 2. ZŠ Beroun 3:5, - Zdice 0:12; Beroun (Jungman.) - 2. ZŠ Beroun 3:1, - Zdice 4:1; 2. ZŠ Beroun - Zdice 3:1.

Konečné pořadí:

1. místo
(postup - krajské finále - Mělník - 21.11. 2019) - Jungmannova ZŠ Beroun (Plzeňská 30) - 3-0-0, skóre 20:2, 9 bodů, 2. místo - 2. ZŠ a MŠ Beroun (Preislerova 1335) - 2-0-1, skóre 9:7, 6 bodů, 3. místo - ZŠ Zdice (Komenského 72) - 1-0-1, skóre 14:7, 3 body, 4. místo - ZŠ Hudlice (Jungmannova 147) - 0-0-3, skóre 3:30, 0 bodů.

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší střelec - Jan Fodor Beroun (Jungman.) - 5 gólů
Pozn.: 5 gólů zaznamenal také Lukáš Kafka (Zdice), ale skóroval „jen" ve 2 zápasech
Nejlepší hráč - Beroun (Jungman.) - Daniel Hnízdil
Nejlepší hráč - 2. ZŠ Beroun - David Černý
Nejlepší hráč - Zdice - Lukáš Kafka
Nejlepší hráč - Hudlice - Lukáš Krob

SOUPISKY
- INFO - účastníci (počty hráčů - 22.10. 2019):

ZŠ Hudlice (9)
Jungmannova ZŠ Beroun (13)
2. ZŠ Beroun (17)
ZŠ Zdice (11)

Celkem: 50

Turnaj
(úterý 15.10. 2019) - skupina „A"
- 4 účastníci - hrací systém „každý s každým"

Skupina A - výsledky:

Králův Dvůr - Počaply 6:1, - 2. ZŠ Beroun 1:3, - Hudlice 2:3; Počaply - 2. ZŠ Beroun 2:4, - Hudlice 4:4; 2. ZŠ Beroun - Hudlice 4:1.
Skupina A - pořadí:
1. místo
- 2. ZŠ a MŠ Beroun (Preislerova 1335) - 3-0-0, skóre 11:4, 9 bodů, 2. místo - ZŠ Hudlice (Jungmannova 147) - 1-1-1, skóre 8:10, 4 body, 3. místo - ZŠ a MŠ Králův Dvůr (Jungmannova 292) - 1-0-2, skóre 9:7, 3 body, 4. místo - ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (Tyršova 136) - 0-1-2, skóre 7:14, 1 bod.

Turnaj
(čtvrtek 17.10. 2019) - skupina „B"
- 4 účastníci - hrací systém „každý s každým"

Skupina B - výsledky:

Beroun (Jungman.) - Beroun (Wagner.) 4:1, - Zdice 5:2, - Hýskov 7:0; Beroun (Wagner.) - Zdice 1:4, - Hýskov 3:0; Zdice - Hýskov 10:1.
Skupina B - pořadí:
1. místo
- Jungmannova ZŠ Beroun (Plzeňská 30) - 3-0-0, skóre 16:3, 9 bodů, 2. místo - ZŠ Zdice (Komenského 72) - 2-0-1, skóre 16:7, 6 bodů, 3. místo - ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí (W.n. 458) - 1-0-2, skóre 5:8, 3 body, 4. místo - ZŠ Hýskov (Školní 112) - 0-0-3, skóre 1:20, 0 bodů.

Družstva na 1. a 2. místech v konečném pořadí „základních" turnajů (z 15. resp. 17. října 2019) se zúčastnila finálového turnaje (úterý - 22.10. 2019 - SH Králův Dvůr).

SOUPISKY - INFO - účastníci (počty hráčů - 15. resp. 17.10. 2019):

ZŠ a MŠ Králův Dvůr (12)
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply (15)
2. ZŠ Beroun (16)
ZŠ Hudlice (9)

Jungmannova ZŠ Beroun (13)
ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí (13)
ZŠ Zdice (11)
ZŠ Hýskov (10)

Celkem: 99

Všechny turnaje odřídili jako rozhodčí bratři Tomáš a Jaroslav Pokorní z T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.

-pm-

Rychlý kontakt

Sportovní hala Králův Dvůr

Nad Stadionem 250
267 01 Králův Dvůr

telefon: +420 722 455 020 (030)
e-mail: info@hala-kd.cz

Reklama

Rezervace on-line

Využijte náš rezervační systém!

Systém je jednoduchý a intuitivní, registrace je zdarma. Stačí si vybrat sportoviště, zvolit den a čas, a na závěr potvrdit rezervaci.

Předpověď počasí

Reklama

Copyright © 2009 Městská sportoviště Králův Dvůr
Developed by Kinet