Aktuality

19. prosinec 2019 11:09

Letos ještě jeden zápas - přijďte do haly !!!

turnov.JPG

Svůj poslední letošní a navíc velice důležitý domácí zápas sehrají muži T.B.C. LUCERN Králův Dvůr (7. místo - skóre 82:85 - 22 bodů) v rámci patnáctého kola Národní ligy mužů (skupina"západ"). Králodvorští se v neděli 15. prosince představili v Benešově, kde zejména zásluhou debaklu v první třetině prohráli i celý zápas a to 11:6 /6:0, 3:3, 2:3 - branky Svoboda 2, Horký 2, Kusenda, Nový/.
Ve vánočním čase, tentokrát v sobotu odpoledne, přivítají svého tabulkového souseda TJ Turnov (8. místo - skóre 81:81 - 21 bodů), který naposledy doma podlehl Plzni 6:7 až po prodloužení. Se soupeřem z Liberecka se „tébécéčko" utkalo v probíhající sezóně 2019 / 2020 již 12. října a první vzájemný zápas zvládli na severu Čech lépe domácí hráči, kteří dokázali zvítězit přesvědčivě 7:2 /branky: Grmolec 3, Matěcha, V. Palatinus, Vitásek, V. Hejduk - Duchek, Uhřík/.
Jak tedy dopadne ve vánoční atmosféře odveta? Přijďte se přesvědčit sami ... Do vánočního programu klubu je tak zařazen i ligový zápas, který se hraje v sobotu 21. prosince od 15 hodin!