Naši partneři

Aktuality

04. listopad 2021 10:27

Králodvorští vyzvou v dalším duelu Mukařov

Na další „třetiligové" body budou chtít po vítězství v Litvínově dosáhnout florbalisté T.B.C. LUCERN Králův Dvůr, tentokrát v domácím prostředí. Králodvorští na severu Čech v neděli ovládli všechny tři třetiny (1-2, 1-2, 3-4) a v Litvínově se tak nakonec po šedesáti minutách zrodil výsledek 5:8 (branky: Uhřík 2, Riley, Vlček, Svoboda, Votava, Škoula, Škvor). V Národní lize mužů (skupina západ) teď čeká na „tébécéčko" (4. místo - skóre 48:47 - 16 bodů) jedenáctý celek soutěže a tradiční soupeř FAT PIPE Traverza Mukařov (skóre 30:40 - 5 bodů), který naposledy podlehl pražským Panterům 3:6. Nedělní večerní utkání (7.11. 2021) má tradiční začátek v 18 hodin.

Florbal se v Králově Dvoře bude hrát i v sobotu 6. listopadu od 8 hodin a to za pořadatelství klubu FBC Young Boys „B". Na programu je při účasti devíti týmů celkem devět zápasů v pořadí čtvrtého turnaje PH + SČ třídy mužů (skupina A). Do Králova Dvora, kromě pořadatelského klubu, dorazí ještě SK Alien Nation B, F.C. Vorms Praha, FBC Hornets Praha B, Sokol Rudná B, FBC Majklar, TJ Sokol Dobříš C, FKMP Praha B a Florbal Riders. Turnaj má předpokládaný konec v půl sedmé večer.